FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Brno 4:1
27.05.2018

Ženy vyhrály nad Brnem a patří jim konečné páté místo prvoligové tabulky.

Na výborné trávě na stadionku v Raspenavě naše hráčky na své soupeřky vlétly a v 18. minutě vedly po hezkých akcích 3:0. Pak se trošku uspokojily vývojem zápasu a připustily soupeřovo snížení. Tím se Brňanky dostaly do tempa a měly i několik šancí. Do druhé půle se už vrátily naše hráčky koncentrované a od začátku měly zápas pod kontrolou, škoda že přidaly už jen gól, protože měly řadu tutovek a nastřelily i dvakrát břevno.

Poslední domácí zápas sezóny rozhodl o pátém místě tabulky 1. ligy žen a můžeme považovat sezónu za úspěšnou. Za svůj výkon byla děvčata odměněna odpoledním posezením Kavárně v Liďákách , kam je pozvali její majitelé.

Poslední zápas odehrají holky v sobotu na Julisce. Další zápas Brno v. Hradec Králové, rozhodce o sestupujícím. Hradci stačí k záchraně bod.

nadsta, sobota 26.5.2018, 10:15, Raspenava tráva