FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Holky Slovanu vzaly body mistrovské Spartě

neděle 12.5.2019 | Redakce

Sparta přijela do Liberce pro tři body a již chtěla slavit titul. Na hřišti to ale vidět nebylo, Naše hráčky chtěly udržet co nejdéle nulu a nechtěly nechat rozjet sparťanský brankostroj. To se jim dařilo, podaly týmový , obětavý výkon. Opět dobře zachytala Zuchová a stálo při nás i trošku štěstí při nepřesných zakončení Sparty. Nehrály jsme však "autobus", ale snažili se být aktivní a přišly i šance Křivské, Kožárové a v závěru i Vančurové. Za předvedený výkon a týmovou práci si holky určitě bod zasloužily a patřil jim i potlesk asi osmdesáti diváků.


 
 
 

Naše ženy Slovácko přehrály, góly však nedaly.

neděle 5.5.2019 | Redakce

Za předpokladu, který se rovná asi jistotě, a to že ani Slovan ano Slovácko pražská S v následujících zápasech o body neoberou, hrálo se v neděli, za deště a ve velkém větru, o třetí místo konečné prvoligové tabulky. Našim holkám navíc stačil bod.

Na začátku zápasu oba týmy a 80 diváků uctilo památku našeho Pepy Šurala, Slovan i s černými páskami na dresech. Po oba poločasy byl Slovan lepším týmem , holky moc chtěly co nejdřív rozhodnout, ale nervozita a zbrklost byla proti. Druhý poločas navíc Slovan hrál po větru, ale ani s ním v zádech tři čtyři tutovky nedaly. Když pak v závěru zapomínaly na obranu, zahrozily i domácí. Gól však žádný nepadl. I když jsme získali jen jeden bod, měl by nám na třetí místo stačit


 
 
 

Ženy jedou na Slovácko

pátek 3.5.2019 | Redakce

K zápasu o třetí místo ligové tabulky, jedou naše ženy na Slovacko.

Oba týmy před zápasem uctí památku Josefa Šurala minutou ticha


 
 
 

První zápas nadstavby našim ženám nevyšel.

pondělí 29.4.2019 | Redakce

Našim hráčkám se nepodařilo zopakovat skvělý výkon se Slavií ze základní skupiny a tentokrát prohrály velkým rozdílem 0:7. Záměr, hrát co nejdéle bez obdržené branky, padl hned v první minutě a potom trvalo nějakou dobu než se naše hráčky dostaly do hry. I přes velkou snahu hrát aktivně a zkoušet ohrozit branku Slavie, branky padaly jen do naši branky.

Velmi důležitý bude pro nás nedělní zápas na Slovácku, kdy by nás zisk bodu asi definitivně potvrdil na třetím místě prvoligové tabulky .


 
 
 

Naše ženy potvrdily třetí místo po základní části ligy.

pátek 19.4.2019 | Redakce

Po výhře v Hradci Králové naše ženy obsadily konečné třetí místo a postupují se Spartou, Slavii a čtvrtým postupujícím Slováckem do finálové skupiny 1. ligy


 
 
 

Slovaňačky proti čtvrtfinalistkám Ligy mistryň nezklamaly

neděle 14.4.2019 | Redakce

Na Městském stadionu v Liberci předvedly naše ženy výborný výkon. Slavii podlehly o jeden gól, když zvláště v druhém poločasu sahaly po bodu. Ve velké zimě velmi pěkné zákroky předváděla brankářka Zuchová, ale pochvalu si zaslouží celý liberecký tým, který nastoupil bez tří hráček základní sestavy a bez Kožárové, která dle smlouvy také nemohla hrát.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
KB Design SKI Ještěd
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Liberecká drbna