FC Slovan Liberec | Štěstí nás opustilo, musíme to brzy zlomit. Hlásí zklamaný Jiří Fleišman
Menu Další Zavřít Zavřít
09.03.2015

Štěstí nás opustilo, musíme to brzy zlomit. Hlásí zklamaný Jiří Fleišman

Jakub Martínek
Liberec - Ani třetí pokus libereckým fotbalistům nevyšel a na jaře jsou tak stále bez jediného bodu. Slovan sice odehrál v sobotu večer s Teplicemi vyrovnanou partii, na rozdíl od svého soupeře se mu ale nepodařilo skórovat. "V posledních týdnech nás opustilo štěstí" komentoval situaci zklamaný obránce Jiří Fleišman.

Třetí utkání bez bodu, takže to opět bude zřejmě smutné hodnocení…
Samozřejmě je to smutné. Když už jsme začali jak takž hrát líbivý fotbal, tak nám tam nic nespadne. Naopak se to obrátilo proti nám. Vachoušek proti nám dál krásný gól, který určitě bude usilovat o gól měsíce. Bohužel nám tam nic proti Teplicím nespadlo, i když šance jsme na to určitě měli.

Soupeře jste ale dokázali ve druhém poločase přehrávat, souhlasíte?
Řekl bych, že Teplice nebyli lepším soupeřem. Jen více produktivní. Ve druhém poločase jsme je dokázali zatlačit a častěji jsme byli u balonu. Dokázali jsme je dokonce přestřílet, jenže chybí nám potřebné štěstí, které se od nás odvrátilo. Bohužel jsme po individuální chybě dostali v 90. minutě druhou branku, která definitivně rozhodla.

Nepodepsala se s přibývajícím časem na výkonu také nervozita?
Myslím si, že tím to nebylo. Je tu řada zkušených starších hráčů, jako je třeba Erich Brabec, který nás pořád uklidňuje a povzbuzuje. Není nám v posledních zápasech přáno a my stále čekáme, kdy se to konečně zlomí.

Jak teď vnímáte výsledky ostatních týmů v boji o záchranu. Věděli jste před utkáním, že se na vás Hradec bodově dotáhl?
Nechceme vnímat výsledky ostatních týmů. Chceme se soustředit především na svoje zápasy, které jsou pro nás nejdůležitější. Teď už to bohužel víme, že se na nás Hradec dotáhl a o to je to ještě těžší. My už si nemůže dovolit žádné klopýtnutí, a co nejrychleji musíme získat body.

Slovan nyní čekají dvě venkovní utkání v Ostravě a v Plzni. Je to pro vás nevýhoda, že další domácí utkání odehrajete až takřka za měsíc?
Snad to pro nás žádná nevýhoda nebude. Myslím si, že dokážeme zahrát dobře i venku. Jak Ostrava, tak Plzeň potřebují body, takže to budou hodně těžká a bojovná utkání. Věřím ale, že se konečně dokážeme oklepat a ukončíme tuhle černou sérii.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Elektroservis Fehrer
Mediální partneři
Liberecká drbna Beat radio