FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Slavia byla nad síly žen Slovanu

pondělí 16.9.2019 | Redakce

Naše ženy bojovaly na Slavii o přijatelný výsledek . To se jim dařilo až do poslední desetiminutovky, když dostaly po zbytečných chybách dvě branky.


 
 
 

Další ztráte žen Slovanu

pondělí 26.8.2019 | Redakce

Stále s velkou marodkou nastoupily naše ženy k dalšímu zápasu, tentokrát v Dobřanech proti Viktorii Plzeň. První poločas v byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Po prohraném souboji na pulce hřiště vyšel Plzni únik a bylo 1:0. Ve druhém poločasu liberecké otevřely hru a vytvořily si tlak, ale i přes několik velkých šancí míč do branky nedostaly. Plzeň kontrovala pokusy o brejky , když jim jeden před závěrem zápasu vyšel.


 
 
 

V prvním kole ligy ztratily ženy Slovanu body s Duklou.

neděle 18.8.2019 | Redakce

Naše ženy hrály aktivní fotbal s několika tutovkami, zvláště když šla dvakrát sama na brankářku Kopčová. Dukla hrála na překvapení a míče nakopávala dopředu. To jim vyšlo v závěru, když se po našem rozehraném přímém kopu a jeho odkopnutí, nestačily všechny hráčky vrátit , Dukla nás přečíslila a dala vyrovnávací gól. Pokračující tlak Slovanu už druhý gól nepřinesl a tak na začátek sezóny přišla nepříjemná ztráta dvou bodů.


 
 
 

Hledáme trenérky a trenéry pro dívčí týmy Slovanu

neděle 23.6.2019 | Redakce

Pro dívčí týmy Slovanu Liberec hledáme zkušené trenerky a trenéry , zároveň i masérky nebo fyzioterapeuty. Zájemci mohou psát na náš email : fcslovanzeny@seznam.cz


 
 
 

Kouč žen Lexa po historické sezoně: Tajně jsem ve třetí místo doufal, holky obdivuji

středa 12.6.2019 | Redakce

Ženy Slovanu dosáhly v minulé sezoně na historický úspěch. V lize skončily na finální třetí příčce těsně za pražským duem Sparta – Slavia. Trenér Josef Luxa přisuzoval vydařený ročník dobré partě. Kdy začal v úspěch věřit a co týmu mohlo v honbě za nejvyššími příčkami od postupu do nejvyšší soutěže pomoct?


 
 
 

Poslední zápas ženy odehrály výborně.

neděle 9.6.2019 | Redakce

Poslední zápas ligového ročníku, už nemohl nic změnit na titulu Sparty , ani na třetím místě Slovanu. Naše holky se chtěly výsledkově přiblížit k poslednímu domácímu zápasu, kdy remizovaly 0:0. První poločas se jim povedl, místy Spartu přehrávaly a zaslouženě vedly. Sparta vyrovnala a na začátku druhého poločasu šla do vedení. Dále se hrál pohledný fotbal. Šance byly na obou stranách, ale domácí hráčky jich měly více a jednou i orazítkovaly břevno.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Jizerské pekárny Delikomat
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Beat radio