FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Další ztráta bodů, tentokrát se Slováckem

pondělí 12.10.2020 | Redakce

Naše ženy nenaplnily očekávání a na slibně odehrané předcházející zápasy, plné bojovnosti a pohledných akcí, nenavázaly. Po slabém výkonu tak odevzdaly body Slovácku.


 
 
 

Slovaňačky na Spartu nestačily

pondělí 5.10.2020 | Redakce

Naše hráčky nastoupily na Spartě s odhodláním nedat svoji kůži zadarmo. To se jim dařilo. Plnily trenérské pokyny a odevzdaly maximum. Asi je v závěru rozhodilo vážné zranění Čiperové a Sparta nám dala v poslední desetiminutovce tři góly.


 
 
 

Body utopené v blátě

neděle 27.9.2020 | Redakce

Jestli bylo hřiště na Městském stadionu v prvním poločase na hranici regulérnosti, druhá půle se již odehrávala v bazénu s bahnem. Tomu odpovídal i průběh hry. Liberecké byly v první půli jasně lepší, ale opět bez využití tutovek. Ve druhé půli to už byl jen boj ve vodě a bahně, který neměl s fotbalem nic společného. Vyhrál tým šťastnější, nikoliv lepší. Naše holky odevzdaly na ploše vše, ale bohužel to nepomohlo.


 
 
 

Ženy Slovanu hrají zítra na Městském stadionu proti Lokomotivě Brno

pátek 25.9.2020 | Redakce

Velmi důležitý zápas ve vztahu k umístění v první čtyřce, odehrají ženy s Brnem. Podle norem Fačru, může zápas sledovat jen 50 diváků v dostatečném rozestupu. Přestože minulý zápas sledovalo skoro 200 příznivců , pořadatelé po rozdání 50ti vstupenek musí tentokrát uzavřít stadion. Doufáme, že nám přízeň zachováte a dorazíte v lepších časech.


 
 
 

Ženy vezou z Plzně tři body

neděle 13.9.2020 | Redakce

V Plzni předvedly naše ženy výborný výkon. Zvlášť v prvním poločase, kdy měly šance na další tři góly. V druhém poločase přitlačila na svou hru Plzeň, ale naše hráčky makaly dál. Nejen že ubránily všechny šance domácích, ale mohly skóre i zvýšit. Jejich výkon je velkým příslibem do dalších zápasů.


 
 
 

Ženy zbytečně ztratily body doma

sobota 5.9.2020 | Redakce

O zápasu, ve kterém měly většinou hru pod kontrolou Slovaňačky, rozhodl oblouček v 9. minutě. Velký tlak v druhém poločasu domácí hráčky již nevyužily.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Penzion Eva Zemgas - dříví
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna
×
Dnes v  
FC Slovan Liberec
FK Jablonec