FC Slovan Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy


Lexa o sezoně žen i budoucích plánech: Chceme hrát od žákyň hezký fotbal a konkurovat špičce

čtvrtek 19.3.2020 | Redakce

Liberec - Všechny soutěže, včetně ženské první ligy, jsou dočasně pozastaveny, trenér Josef Lexa se i tak ohlíží za dosavadním průběhem i budoucích plánech Slovaňaček. A co dívčí akademie? „Chtěli bychom fungovat na stejném principu jako ta klučičí," prozradil trenér žen Josef Lexa.


 
 
 

Důležité body přivezly ženy ze Slovácka.

neděle 1.3.2020 | Redakce

Po velmi špatném výkonu v Pardubicích ,se podařilo v týdnu posílit kádr o reprezentantky WU19 sestry Sovákovy. Obě jsou u nás na hostování z Hradce králové do konce sezóny. Společně s bouří v kabině se pak podařilo připravit na zájezd do Kroměříže, kde se Slováckem hrálo.

Do zápasu naše holky "vlétly" a už v druhé minutě Kopčová střelou pod břevno asi dala gól, ale míč se prý odrážel ven ještě z čáry. Tlak Slovaňaček ale trval dál. Zaslouženě pak v šesté minutě dobře zacílila Kopčová a Slovan vedl. Poté se do hry dostalo i Slovácko, v bojovném zápase se jiskřilo na obou stranách i lavičkách. Dvě velmi nebezpečné střely vytěsnila mimo branku Zuchová. I Liberec měl několik šancí na zvýšení, ale míč se už do žádné sítě nedostal. Tři body nám velmi pomohly s výhledem do skupiny o udržení, dá se říci, že se začíná od nuly.


 
 
 

Veronika Černá hraje i trénuje děti: Skloubit se to dá. Jak se posunul ženský fotbal?

úterý 25.2.2020 | Redakce

I přes nízký věk má za sebou celou řadu zkušeností. Řeč je o Veronice Černé, která působí v kádru žen Slovanu a zároveň trénuje mladé hráčky. Které fotbalové sny má, proč se vůbec k fotbalu dostala a jak 21letá záložnice pohlíží na situaci v ženském fotbalu?


 
 
 

Ženy na posledním místě ligové tabulky

neděle 23.2.2020 | Redakce

Po slabém výkonu, bez jiskry a bojovnosti podlehly ženy Slovanu v nehezkém zápasu plným chyb Pardubicím, které chtěly body více. Dlouhý oblouček domácích v závěru utkání zapadl do brány a když liberecké ani jednou za poločas neohrozily branku soupeře, bylo po zápase i bodech


 
 
 

Ženy vylovily v Třeboni pohárový postup

pondělí 25.11.2019 | Redakce

Do 3.kola poháru žen zasáhly do bojů už i prvoligové týmy. Slovan zavítal do Třeboně, kde hrají divizi a mají reálné postupové ambice. V první minutě Slovańačky už vedly, ale pak jim trvalo další půl hodinu, než srovnaly mušku, zpřesnily hru a začaly dávat góly. V dalším jarním kole poháru a to už čtvrtfinálovým , Slovan čeká Pražská Dukla


 
 
 

Poslední zápas podzimu ženy prohrály se Slavii.

pondělí 18.11.2019 | Redakce

Na umělce ve Frýdlantu favorit nezklamal a s přehledem vyhrál.


 
 
 
Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Lékárna Svět Snakesub
Mediální partneři
Beat radio Hattrick