FC Slovan Liberec | Ptejte se: Otázky na vedení
Menu Další Zavřít Zavřít

Ptejte se: Otázky na vedení

Na Vaše otázky odpovídá Tomáš Čarnogurský (TČ) z marketingového oddělení zodpovědný i za komunikaci s fanoušky. Odpovědi budou zveřejněny buďto přímo v této sekci nebo odeslány na Váš e-mail (v případě, že máte v profilu uveden neaktuální mail, vystavujete se riziku, že si odpověď nebudete moct přečíst).

Vyhrazujeme si právo odpovídat pouze na slušné, nevulgární, neanonymní a věcné dotazy. Zároveň nebudeme odpovídat na duplicitní dotazy, které byly v nedávných dnech zodpovězeny.

Před položením otázky je vyžadována autorizace, která je stejná jako do původního diskusního fóra.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2293 odpovědí v této kategorii celkem.

skat
1.12.2018, 19:47
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jak bude vypadat budoucnost Michala Fukaly. Přicházel s velkými očekáváními, ale zatím, jestli jsem to dobře pochopil, hraje hlavně za U19. Jeví se tak, že by v blízké budoucnosti mohl nakouknout do A-týmu? Neplánuje se u něj nějaké hostování v rámci druhé ligy, nebo se čeká až dojede Juniorská liga a půjde do ”béčka”?

A to mě dovádí k druhé otázce. Jak se chystáme vypořádat s koncem juniorské ligy? Bude oficiální ”B-tým”? Pokud ano, v které soutěži?


Díky za odpovědi.

Pavel Michek

Odpověď:
Ahoj. Michal Fukala jako nejmladší hráč pravidelně trénuje s A-týmem a zatím nastupuje převážně v Juniorské lize. V dorostu, kam ještě věkově patří, vypomáhal jen asi ve dvou zápasech. Navíc patří do kádru reprezentace ČR do 19 let.
Po konci Juniorské ligy bude obnoven B-tým, který by se měl zapojit do ČFL.
Yankee
20.11.2018, 08:07
Ahoj,
Co je pravdy na SKS a Ševovi?
Viz vyjádření p. Tvrdíka...

Je v rámci obchodu i hráčská kompenzace?
Protože Ševa bude chybět, takového hráče nemáme, byť zahrál vlastně jen poslední půlrok tak jak umí.

Hodně zdaru do konce podzimu, ať to šlape!Odpověď:
Ahoj. Viz předchozí odpověď. Ještě se o všem má jednat. TČ
erbacher
19.11.2018, 19:01
Petr Ševčík do Slavie?

Odpověď:
Dobrý den. Můžeme potvrdit, že registrujeme zájem o Petra Ševčíka ze Slavie, ale i jiných klubů. O podmínkách případného transferu budou kluby ještě jednat. TČ
libgarny
30.10.2018, 12:38
Ahoj všem,

šlo by prosím uveřejnit nějaký aktualizovaný stav marodky? Malinský už pár zápasů není ani na lavičce, ale nikde ani zmínka... Jak dlouho bude ještě Mara mimo apod.?
Díky moc!

Odpověď:
Ahoj. S Tomášem Malinským plánujeme v tomto týdnu rozhovor (nejen) o jeho zranění, kde se dozvíte víc. Kamso Mara stále prochází rehabilitací, při níž se nesmí nic uspěchat. Jeho návrat se oproti původním optimistickým předpokladům prodlouží, může se stát, že bude do zápasů k dispozici až po zimní přestávce. TČ

P.S.: Aktualizace od nejinformovanějšího zdroje:
Odpověď:
hacpat
30.10.2018, 17:41
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda klub už dostal nějaké ”oficiální vyjádření” na stížnost proti”výkonu rozhodčího” při zápase se Slavií (podotýkám, že i v poháru před časem šlo o zápas s tímž soupeřem, kde to bylo...nechť si doplní každý sám - s tím, že my jsme ze zápasu neodcházeli, narozdíl od x let staré ”opačné” situace) - na twitteru byla zmínka o podání, pak se objevilo v médiích, že ”Bez komentáře komise v komuniké zůstaly situace z ligového zápasu mezi Libercem a Slavií, kvůli kterým Slovan podal protest...” - kupodivu mne výsledek zajímá a doufám, že i klub.

Odpověď:
Ahoj. K našemu protestu jsme od LFA dostali mailem oficiální vyjádření, jehož hlavní závěr byl zveřejněn zde:
imos
26.10.2018, 09:16
Ahoj, Tome,
nejprve bych rád poděkoval týmu za zápas se Slavii, věřil jsem do konce, že to dopadne stejně jako tehdá se Spartou! Když Zsolt nemůže na lavičku, ví se kdo ho zastoupí? Jestli Míra nebo Bronislav?
Další dotaz je trochu dlouhodobější, kdo všechno je prosimtě na hostování z našich? Sleduje je trenér a dostanou šanci třeba v zimní přípravě? Bláha, Machuča, Barac, Šulc?
Poslední je krapet interní, ještě minulou sezonu jsme měli nadějného golmana France, kterému se podařilo z trojky v áčku dostat na trojku juniorky, můžeš prozradit čím to bylo?
Díky, Tome!

Odpověď:
Ahoj. Omlouvám se za odpověď s několikadenním zpožděním. Trenéra při zápase zastoupili oba asistenti. Na tiskové konferenci pak byl Míra Holeňák. Předpokládám, že stejně to bude i proti Mladé Boleslavi. Hráče na hostování trenéři samozřejmě sledují a je možné, že v zimě někteří šanci dostanou. Honza Franc je stále v juniorce, po příchodu dalších gólmanů teď nedostával tolik prostoru, ale co vím, tak na sobě pořád maká a budoucnost ukáže, na co to bude stačit. TČ
Selinde
11.9.2018, 20:41
Dobrý den mohu se zeptat budou ve Fanshopu brankářské dresy? Rád bych si jeden koupil a myslím si že by i ostatní fanoušci byly rádi. :-)

Odpověď:
Dobrý den. Zájem o gólmanské dresy dlouhodobě není takový, abychom je mohli nabízet jako hráčské (ve všech velikostech a barvách) ve Fanshopu. Ale v případě zájmu o konkrétní dres je možnost si je nechat objednat. Budou-li zrovna v požadované barvě a velikosti k dispozici, může to trvat asi dva týdny. TČ
Yankee
10.9.2018, 11:53
Ahoj,
Jako věčný ”rypák” :) bych chtěl pochválit změny v přístupu na webu. Více videí, zajímavá info a pravidelné aktualizace.

Super práce. Děkujeme.

A zajímavé posílení, tedy jménem, zatím.

Držím palce!
Lukáš

Odpověď:
Ahoj. Díky za pozitivní zpětnou vazbu. TČ
StarR
3.9.2018, 18:01
Dobrý den,
nejdříve bych chtěl pochválit za organizaci při zápasu s Baníkem --příchod a odchod našich fanoušků na všechny strany- to bylo fajn, ale co mě a určitě i další netěší je úbytek stánků a sortimentu! Na stránkách fanoušků se to řešilo, ale žádná změna k lepšímu neproběhla. Pod hlavní jsme mívali dva stánky s jídlem a kávou a už není ani JEDEN! Takže, když přicházím od energomontáží, tak pro kafe musím až pod východní a zase zpět! K jídlu jen klobásy. Dříve byl i párek v rohlíku atp. Proč to dříve šlo a nyní NE! Bude se snažit Slovan vyjít fanouškům vstříc a zjedná s novým nájemcem nápravu?
Díky! Věrný fanoušek

Odpověď:
Dobrý den. Díky za podněty k fungování stánků při zápasech, vedení klubu je předává novému nájemci k řešení. Je v našem společném zájmu, aby se kvalita poskytovaných služeb zlepšovala. Při příchodu od Energomontáží jste mohl využít i jednoho ze dvou stánků pod Západní tribunou, kde měl být dostupný kompletní sortiment občerstvení. TČ
metaxa
22.8.2018, 11:35
Zdravím. Ví někdo kdy bude zase fungovat ”Talent”? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Dle dodaných informací by to prý mělo být v průběhu podzimu, ale konkrétní termín ještě stanovený není. TČ

Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
DPMLJ Penzion Eva
Mediální partneři
Liberecká drbna Beat radio
×
Dnes v 18:00
FC Slovan Liberec
Slezský FC Opava