FC Slovan Liberec | Ptejte se: Otázky na vedení
Menu Další Zavřít Zavřít

Ptejte se: Otázky na vedení

Na Vaše otázky odpovídá Tomáš Čarnogurský (TČ) z marketingového oddělení zodpovědný i za komunikaci s fanoušky. Odpovědi budou zveřejněny buďto přímo v této sekci nebo odeslány na Váš e-mail (v případě, že máte v profilu uveden neaktuální mail, vystavujete se riziku, že si odpověď nebudete moct přečíst).

Vyhrazujeme si právo odpovídat pouze na slušné, nevulgární, neanonymní a věcné dotazy. Zároveň nebudeme odpovídat na duplicitní dotazy, které byly v nedávných dnech zodpovězeny.

Před položením otázky je vyžadována autorizace, která je stejná jako do původního diskusního fóra.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2315 odpovědí v této kategorii celkem.

metaxa
21.5.2019, 23:35
Ahoj do Slovanu. Jako stálého sběratele programů na domácí zápasy, mě dost mrzí, že jsou tam nepřesnosti. ( i když ne často ). Ale 14.4 jsme nehráli v Ostravě a už vůbec ne 0 : 0. I když dal gól skutečně K. Mara. Hergot, to je guláš.....

Odpověď:
Dobrý den. O této chybě víme a omlouváme se za ni. Chyby v bulletinu nelze zcela eliminovat, ačkoliv se je samozřejmě snažíme minimalizovat. Tato byla viditelná, takže mrzí o to víc. Nicméně na vysvětlenou: příprava tohoto bulletinu byla vzhledem k zápasům v týdnu ještě hektičtější než obvykle. Statistiky ze zápasu v Ostravě jsme měli k dispozici až ve středu odpoledne (vycházíme z oficiálních statistik dodávaných pro celou ligu společností Instat) a ve čtvrtek dopoledne už bulletin musel jít do tisku, takže zrovna tato stránka se řešila na poslední chvíli a čas na korektury byl minimální - několik dalších chyb, které zpravidla vznikají při grafickém zpracování u externího dodavatele, jsme odhalili a nechali opravit, nicméně tato nám už bohužel utekla, i když by neměla... TČ
Imos
22.4.2019, 17:46
Ahoj, Tome!
Proč není Mikula ani na lavičce? Zranění?
Prozradil bys, prosimtě, kdo všechno potenciálně končí v létě ve slovanu? Hostovačky a konce smlouvy?
Díky!

Odpověď:
Ahoj. Mikula byl zraněný. Kdo ve Slovanu v létě končí? Během přestupového období to může být prakticky kdokoliv... TČ
Imos
22.4.2019, 17:43
Ahoj, Tome!
Šestý místo nakonec paráda! Nadstavba bude pecka! Nenaplánovali byste po konci základní části autogramiádu a podobné akce, ať trochu navnadíte fandy na boj o Evropu?
Díky!

Odpověď:
Ahoj. Bohužel na to vzhledem k nabitému programu nebyl vůbec prostor... TČ
gonzzales
22.4.2019, 11:25
Dobrý den,
platí permanentky na nadstavbu?
Díky

Odpověď:
Dobrý den. Ano, platí. Na nadstavbu i na případnou baráž o Evropu... TČ
Fikus333
4.3.2019, 15:40
Dobrý den,
mohu se zeptat, kdy budou ty nové modré dresy? :)

Odpověď:
Dobrý den. Zatím nemůžeme, bude to takové překvapení... TČ
Acabskej
4.3.2019, 11:32
Dobrý den, chci se zeptat, co je to za novinku s těmi odchody ze stadionu? 20 let se nic takového nedělo a najednou (začalo to někdy před rokem, možná 2) budeme jako domácí fanoušci čekat? To se někde v Čr také děje? Je zajímavé, že když tu přijela celá tribuna fanoušků Paoku, tak se mohlo odejít normálně .. a teď hlavní dotaz...

Řeší to Slovan nějak aktivně s policí (třeba v zájmu domácích fanoušků? - vždyť lidi kteří to obešli ty fanoušky stejně potkali na parkovišti), nebo jen prohlásíte ”nařídila to policie, nelze nic dělat?

Opravdu nechápu co je za problém aby hostující fanoušci počkali ve svém sektoru...

Díky za odpověď :-)

Odpověď:
Dobrý den, pokusím se odpovědět na Váš dotaz:
Před každým zápasem připravuje klub ve spolupráci PČR, MěP, bezpečnostní agenturou, HZS, ZZS a zástupci hostujícího klubu soubor opatření pro přípravu a především průběh zápasu s důrazem na zabezpečení ochrany zdraví osob. Zápas se Spartou byl zařazen do kategorie "C" (vysoce rizikový), čemuž odpovídala i přijatá opatření. Nasazeno bylo celkem ze všech složek 500 osob.
Organizace odchodu byla stanovena tak, jak sdělil hlasatel v 70. minutě, tzn. 15 minut po utkání zůstanou hosté ve svém sektoru, domácí diváci budou mít možnost odejít směrem k Energomontážím a poté se otevře východ pro hosty. Mezi 75.-80. minutou došlo v sektoru hostů k napadení HZS, bezpečnostní agentury a současně ke zničení brány, která odděluje sektor hostů od ostatních tribun a nebylo možné udržet fanoušky hostů v jejich sektoru. Proto na důrazné doporučení PČR jsem jako hlavní pořadatel rozhodl o odchodu směrem k Dopravnímu hřišti. Mohu Vás ujistit, že veškerá nepopulární rozhodnutí jsou vedena snahou o zajištění Vašeho zdraví a bezpečnosti.
Na všechna další utkání (mimo Slavie Praha, pokud obsadí celou západní tribunu) budou přednostně odcházet domácí diváci a poté hosté.
Za nepříjemnosti při sobotním utkání se Vám všem omlouvám.
Vlastimil Čadílek, technický ředitel FC Slovan Liberec
acabskej
22.2.2019, 21:05
Dobrý den, může Sýkora nastoupit proti Slavii? (Pohár, nadstavba)

Děkuji za odpověď:-)

Odpověď:
Ahoj. Teoreticky ano, prakticky ne. Řekněme, že by to vyšlo hodně draho... Zakázat start hostujícího hráče proti “vlastnímu” klubu ani nelze, ale může to být ve smlouvě “zpoplatněno”... TČ
Yankee
29.1.2019, 19:35
Ahoj,
nevím co si myslet o Mashikem... Tohle není profesionální přístup, byť tedy hodnotím velmi z povzdalí... Je mi jasné, že se budeme snažit najít náhradní řešení, ale spíše by mě zajímalo jak to budeme řešit na úrovni klubu, protože tohle se prostě nedělá... A předpokládám, že pokud se ”neupichne” bude v juniorce... To mu snad svědomí dovolí.
A ta možná posila, nebyl to Vacek, co šel ke Klokanovi? Nebo ještě možná dorazí?

Děkuju Lukáš

Odpověď:
Ahoj. Situace kolem Elvise se stále řeší a až se najde nějaké řešení, budeme o tom samozřejmě informovat.
Co se týče možné posily do zálohy, Vacek to nebyl a jednání stále probíhají.
Yankee
24.1.2019, 10:32
Gratulace vedení!
Zajímavá posílá, kterou bych opravdu nečekal, kór v konkurenci, která Libora chtěla.
Pochvalu i kouči za přístup k hráči.

Jsem velmi příjemně překvapen :)

Dotáhne o Koukal i ten druhý přestup? A bude to podobná pecka? :)

Hodně zdaru

Odpověď:
Ahoj. Díky za pozitivní zpětnou vazbu pro všechny, kdo se na příchodu Libora Kozáka podíleli. Na příchodu ofenzivního záložníka se stále dělá, ale může to ještě dopadnout jakkoliv... TČ
Yankee
18.1.2019, 08:26
Ahoj,
nechci vypadat jako věčný negativista, chápu, že toho nyní máte všichni plno, ale nějaké rozhovory alespoň s kluky by se snad dali udělat...
Ať juniorů a jejich dojmů z prvního ”dospělého” soustředění, Radima jako kapitána, nebo třeba Marka o golmanech...
Námětů by bylo dost, nebo nějaké ikony Slovanu, jak dnes žije atd, před plesem by to bylo pěkné...
Chápu, že přestupy jsou náročné, kór v našich podmínkách a rozumím tomu, že p Koukal má opravdu naplno a nemá čas se věnovat nám, ale mohli bychom fanouškům tedy přiblížit dění i jinak, nebo třeba jak vypadá celý den člena A týmu, myslím že někteří si ani neumí představit, jak dnes kluci fungují v tomto, dá se říci, nejnáročnějším období.

Neber si to, Tome, prosím, osobně. Jen takový nápad, nebo třeba připomínka, nevím jak to přesně nazvat, abych někoho neurazil.

Jo a kromě dresů a posil :), chystáme nějaké další novinky, na které bychom se mohli těšit?

Děkuju L.

Odpověď:
Ahoj. Díky za podněty. Juniory i kapitána jsme vyzpovídali ještě před kyperským soustředěním. S trenérem jsme měli rozhovor před, při i po soustředění, kromě toho byl na webu i rozlučkový ohlas gólmana Hladkého a rozhovor s trenéry juniorky. V tomto týdnu měli hráči áčka v Liberci jen dva tréninky, z nichž jsme měli aspoň fotky a video, ale na rozhovory se bohužel čas nenašel. Myslím, že těch materiálů na webu (na to, že jsme na Kypru neměli nikoho z redakce) nebylo málo, ale samozřejmě vždy jich může být víc. Se Zdeňkem Koukalem to snad zvládneme ještě teď o víkendu. Samozřejmě přineseme i rozhovor s novým členem Dvorany slávy!
Kromě nových dresů a posil momentálně pracujeme i na inovaci grafiky pro bulletin a sociální sítě a inovací by měla projít i mládežnická sekce na webu. Řeší se samozřejmě i další novinky pro Fanshop.

Další stránky
123456>>

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Linde Librax
Mediální partneři
Rádio Černá Hora Beat radio