FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Ústí n. L. - FCSL 0:7

U16 - ČDD, 17.kolo: FK Ústí nad Labem vs. FC Slovan Liberec 0:7 (0:6)

Pohodové vítězství se soupeřem, který nám fotbalově nestačil.

17.kolo, sobota 19.3.2022, Masarykova (UMT)
FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem
0:7
(0:6)
FC Slovan Liberec: Hrečín - Přibyl (46´ Olyšar A.), Procházka F., Pozler - Dubský, Vacek, Dušák (61´ Havlíček), Salich - Strnad (61´ Zítko), Malý (46´ Olyšar J.), Novotný (61´ Podrazil)
Branky: 14´ Malý, 16´ Vacek, 19´ Novotný, 20´ Novotný, 36´ Strnad, 37´ Malý, 61´ Olyšar J., ŽK: Strnad, Rozhodčí: Hoch - Hányš, Holbus
Diváci: 50

Soupeři nelze upřít snahu a důraz po celé utkání, ale tempo bylo místy spíše tréninkové.

Utkání jsme rozhodli čtyřmi brankami mezi 15.až 20.minutou, které domácí srazily do kolen. Po celé utkání se nám dařila rozehrávka a překonání střední zóny. Mrzí produktivita, kdy jsme opět v předfinální a finální fázi nevyřešili minimálně dalších 8-10 možností na vstřelení dalších gólů.

Ve druhém poločase se herní projev nezměnil ani po prostřídání, což je pozitivní.

Trenér Benek: "Kluci zápas odmakali s chutí."