FC Slovan Liberec | Co musíte vědět před nedělním zápasem proti Slavii
Menu Další Zavřít Zavřít
16.04.2018

Co musíte vědět před nedělním zápasem proti Slavii

marketing
V neděli od 18 hodin nás čeká fotbalová bitva proti pražské Slavii. V tomto týdnu proto bude probíhat rozšířená kampaň s cílem nalákat na tento prestižní duel co nejvíce příznivců Slovanu, aby i přes očekávaný vysoký počet hostujících fanoušků měli naši fotbalisté na stadionu U Nisy domácí prostředí. V tomto článku si můžete přečíst informace o chystaném doprovodném programu, ale i důležité organizační pokyny.

Prodej vstupenek

Vstupenky si můžete kupovat ve Fanshopu na stadionu U Nisy v nové prodejní době 9-12h a 13-17h nebo v online prodeji. Tam budou tentokrát k dispozici i vstupenky na Západní tribunu, kde budou postupně uvolňovány sektory pro hostující fanoušky, kterých se opět očekává vysoký počet. V případě, že se nevyprodají ostatní tři tribuny určené pro domácí fanoušky, zůstane celá Západní tribuna oddělená od zbytku stadionu a rezervovaná pro hosty. Držitelé permanentek na Západní tribunu si mohou na tento zápas vyzvednout jednorázové vstupenky na jinou tribunu.

Online prodej vstupenek

Organizační informace

V návaznosti na chystaná bezpečnostní opatření, o nichž se rozhodlo na organizační poradě za účasti Policie ČR a dalších bezpečnostních složek, příznivce Slovanu upozorňujeme, že tentokrát nemohou využívat vchod na stadion č.8 (vchod na Západní a Hlavní tribunu ze strany od Energomontáží), kde bude vstup pro hostující fanoušky. Parkoviště na cyklostezce sice bude v provozu, ale může se stát, že bude tentokrát brzy obsazené.
Využijte proto prosím hlavní vchod ze strany od Dopravního hřiště, kde se nebudete muset potkávat s tolika slávisty a odbavení by mělo být plynulejší, tedy aspoň pokud nedorazíte až na poslední chvíli. Všem doporučujeme přijít ke vchodům s dostatečným časovým předstihem, aby se včas dostali na stadion! Brány budou otevřené už dvě hodiny před zápasem.
Dle upozornění od Policie ČR by navíc po zápase měli být z bezpečnostních důvodů směrem k Energomontážím vypouštěni pouze hostující fanoušci ze Západní tribuny, zatímco domácí příznivci z ostatních tribun budou moct odcházet východy směrem k Dopravnímu hřišti.

Kopeme s Gambrinusem

Pivovar Gambrinus pro plnoleté fanoušky Slovanu opět nachystal oblíbenou předzápasovou soutěž o pivní soudky na umělé trávě. Stačí z penaltového puntíku trefit soudek zavěšený v brance a ten pak může být váš! Kdo se trefí aspoň dvakrát ze tří pokusů, vyhrává hned. Kdo se trefí aspoň jednou, i ten se nakonec může dočkat. Přijďte si vyzkoušet svůj fotbalový um a získejte pivní odměnu!

Kopeme s Gambrinusem

Kopeme na maskota

Vaše děti si zase mohou zakopat na branku s maskotem o sladkosti od liberecké společnosti Mocca.

Kopeme na maskota

fAAAns zóna

Před zápasem se můžete těšit i na promo stánek AAA Auto, tedy ligového partnera, díky němuž budou mít účastníci poločasové soutěže možnost vyhrát navíc i auto na víkend nebo dokonce na celý měsíc. V jednom ze stanů ve fAAAns zóně na umělce by navíc měla před zápasem proběhnout i autogramiáda s jedním z našich fotbalistů.

fAAAns zóna

Balonková show

Díky spoluprácí s jedním z našich hlavních partnerů, společností Pražská plynárenská, se děti mohou opět těšit i na balonkovou show, kde si budou moct nechat z modrobílých balonků vytvořit ozdoby nejrůznějších tvarů.

Balonková show

Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
1. jizerskohorská stavební Kraintek
Mediální partneři
Kalendář Liberecka RCL