FC Slovan Liberec | Folprecht odchází do Ázerbajdžánu, vrací se Obročník
Menu Další Zavřít Zavřít
29.12.2016

Folprecht odchází do Ázerbajdžánu, vrací se Obročník

Lukáš Váňa
Na začátku zimní přípravy bude chybět i Zdeněk Folprecht. Do služby se naopak přihlásí Michal Obročník, kterého Slovan stahuje z hostování ve slovenském týmu FC ViOn Zlaté Moravce.

Zdeněk Folprecht odchází na půlroční hostování do ázerbajdžánského Něftči Baku. "Zdeněk dostal velmi lukrativní nabídku na hostování, která je výhodná i pro Slovan. Navíc se to sešlo i s naším záměrem, kdy chceme do středu hřiště přivést trochu typově jiné hráče. My potřebujeme ten tým okysličit. Takže nebyl důvod odchodu Folprechta na půlroční hostování bránit. Ještě ale musí absolvovat zdravotní testy, aby byla celá záležitost administrativně dotažena," řekl sportovní ředitel Jan Nezmar.

Nezmar také prozradil, že klub stáhne z hostování středopolaře Michala Obročníka (rozhovor s ním by se měl na našem webu objevit v nejbližších dnech). Naopak Sixta, Pimpara a Egert na hostování v jiných klubech zůstávají. Otazník zatím visí nad případným návratem Ondřeje Koláře. "Tam bych chtěl mít jasno do půlky ledna. V tuto chvíli to vypadá, že přípravu začne ve Varnsdorfu. Tam zahájí zimní přípravu i Bláha se Šulcem. Věříme, že ve Varnsdorfu nasbírají zkušenosti, stejně jako Knejzlík, jehož hostování bude pokračovat.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Realmont Pytloun
Mediální partneři
rtm plus Liberecká drbna