FC Slovan Liberec | Sergej Rybalka zůstává ve Slovanu
Menu Další Zavřít Zavřít
05.07.2013

Sergej Rybalka zůstává ve Slovanu

Lukáš Váňa
Sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar dotáhl do zdárného konce hostování záložníka Sergeje Rybalky. Ten bude v našem klubu působit další půlrok.

"Půroční hostování Rybalky jednoznačně splnilo účel. My jsme měli hráče, který zapadl do základní sestavy, hráč měl to správné zápasové vytížení a zviditelnil se. Dynamo na něj mělo několik zajímavých nabídek, ze kterých by profitoval i Slovan. My jsme ale vybojovali účast v kvalifikaci Evropské ligy a odešel nám Jirka Štajner. Proto jsme chtěli Sergeje udržet v týmu," říká Jan Nezmar, který zároveň připouští, že kdyby Slovan nehrál předkolo Evropské ligy, tak by už Rybalka nebyl v našem týmu.

Vedení našeho klubu jednalo s Dynamem Kyjev o podmínkách, za kterých by Rabylka mohl i nadále v Liberci působit. "Jsem velmi rád, že nám Dynamo vyšlo vstříc a Sergeje neprodalo. Má to ale i druhou stranu mince, vzhledem k tomuto vstřícnému kroku opouští Dynamo původní vstřícné gesto, kdy platilo přibližně 4/5 hráčova platu. S vedením Dynama jsme se shodli, že se Rybalka může zviditelnit ještě víc. To byl asi ten hlavní důvod, proč Dynamo odolalo všem nabídkám a hráče nám ještě na půl roku nechalo," upřesňuje Nezmar.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Ferona Železářství Letná
Mediální partneři
rtm plus Rengl