FC Slovan Liberec | Fotbalisté se budou podepisovat v OC Forum. Pokřtí kalendář a budou prodávat vstupenky!
Menu Další Zavřít Zavřít
19.11.2015

Fotbalisté se budou podepisovat v OC Forum. Pokřtí kalendář a budou prodávat vstupenky!

Lukáš Váňa
Liberečtí fotbalisté pokřtí klubový nástěnný kalendář pro rok 2016. V OC Forum se budou podepisovat i prodávat vstupenky na pražskou Spartu. Přijďte v pátek do OC Forum.

Liberečtí fotbalisté chtějí pozvat fanoušky na důležité ligové utkání s pražskou Spartou. Zápas se hraje v neděli 22. listopadu od 15 hodin na stadionu U Nisy. "Chtěli jsme jít mezi lidi a pozvat je na nedělní zápas. Víme, že budeme potřebovat jejich podporu. Byli bychom rádi, kdyby bylo vyprodáno. Proto se autogramiády zúčastní celý tým," řekl trenér Jindřich Trpišovský.

Do OC Forum dorazí celý tým v pátek v 18 hodin. Hráči budou na místě prodávat vstupenky, rozdávat podpisy, ale také pokřtí kalendář klubu pro rok 2016. Fanoušek, který na akci dorazí jako nejlépe oblečený Slovaňák (porotou budou sami hráči), si domů odnese první výtisk kalendáře s podpisy celého týmu. Limitovaný počet kalendářů si budete moct pořídit už na páteční akci, na stadionu pak budou kalendáře v prodeji při nedělním utkání se Spartou.

Naši permanentkáři získají nový nástěnný kalendář zdarma, stačí když přinesou poukázku, kterou dostali při nákupu své celoroční permanentky.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
SKI Ještěd Huawei
Mediální partneři
RCL Liberecká drbna